
«Tagad orķestri sadalīti divās grupās — defilējošie un šovu orķestri. Defilējošo grupā otrajā vietā aiz mums tika ierindota Siguldas Sudrabskaņa, trešie bija 6. vidusskolas lielais sastāvs, tālāk 6. vidusskolas mazais sastāvs, Gulbene, Rīgas 31. vidusskola. Pārējie orķestri — Alūksne, Liepāja, Jelgavas 4. vidusskolas Rota, Daugavpils 31. vidusskola, kas šogad bija pirmo reizi, Rēzeknes 6. vidusskola un viesi no Polijas pilsētas Bialistokas — startēja šova grupā. Punktu ziņā siguldiešiem bijām priekšā 0,60 balles, bet, ņemot vērā visus rezultātus, mēs sanācām ceturtie ar 0,20 punktiem aiz Rotas. Tas bija pavisam negaidīti, jo, lai nu ko, bet uz augstāko punktu summu savā grupā mēs tā kā nepretendējām, uzskatot, ka Sigulda ir daudz vairāk pieredzējusi un stiprāka, par slaveno 6. vidusskolu vispār nerunāsim. Laikam šajā reizē nostrādāja tas, ka atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kad spēlējām ārzemju populāro mūziku un hitus, šogad izvēlējos trīs Jura Kulakova dziesmas, kuras arī pats aranžēju — jau agrāk spēlēto Gandrīz tautasdziesma, kā arī klasiskos Pie baltas lapas un Slidotava. Šķiet, ka tīri labi tās aranžijas izdevās, un vēl šogad tika pieaicināta horeogrāfe Linda Mīļā, un es ļoti ceru, ka šī sadarbība turpināsies arī nākotnē. Koleģiāli cenšamies katru gadu veidot jaunu programmu, lai cits citam nevarētu pārmest, ka rādām sen iedresētu priekšnesumu. Mums pilnīgi viss bija jauns, un domāju, ka nākamgad atkal būs tāpat.
ORĶESTRIS SI BEMOL un diriģents Mārtiņš Birnis (1. rindā 3. no kreisās). Publicitātes foto