
Saimniecības oficiālā īpašniece ir Edgara jaunākā māsa, kas Priekuļos izmācījusies par jaunsaimnieci, pats Edgars pirms mantojuma saņemšanas strādājis Rīgā un ārzemēs, bet tagad darbojas kā īpašnieces pārstāvis, zināšanas smeļoties gan no lauku konsultantiem, gan no pieredzes bagātajiem kaimiņu saimniekiem. Daudz laika tiek veltīts tehnikas remontam, jo jaunas iegādei pagaidām pietrūkst līdzekļu.
«Tā kā kopš padomju laikiem šajos laukos nav kaisīta nekāda ķīmija, izdomājām pievērsties bioloģiskajai saimniekošanai,» izrādot ganāmpulku un Limuzīna šķirnes bulli, atklāj Edgars. «Pašlaik ir divu gadu pārejas periods, pēc kura būsim oficiāla bioloģiskā saimniecība, līdz ar to arī produkcijai augs vērtība.
ROBERTS (tēta klēpī), EDGARS un HELĒNA pie aploka. Jāņa Līgata foto