
Gandarījumu par Valmieras pusē neierasti kuplo dalībnieku skaitu Rūcamlapai pauž CSDD Valmieras nodaļas priekšnieks un ikgadējs sacensību vērotājs VALDIS STIĢIS: «Šodien mums dalībnieku trīsreiz vairāk nekā parasti! Esmu ļoti priecīgs, kaut arī pēc vakardienas, kad Cēsīs uz pusfinālu bija ieradušās 32 komandas, mums it kā būtu uz pusi mazāk, bet, ja ņem vērā, ka mums Valmierā parasti ieradušās piecas, maksimums sešas komandas, tad par šādu trīskāršu pieaugumu jūtos ļoti lepns. Man ir prieks par tiem skolotājiem, par tiem bērniņiem un arī viņu vecākiem, kuri pievērš uzmanību šim pasākumam. Katrs šāds pasākums — vakar Cēsīs, šodien Valmierā, rīt vēl kādā citā Latvijas pilsētā — dod pa pilītei vien klāt lielajā traukā, un varbūt mēs iegūsim tādus kājāmgājējus un dažādu transporta līdzekļu vadītājus, kuri ievēro Ceļu satiksmes noteikumus, ciena šos likumdošanas aktus, ievēro un atceras par tiem diendienā! Un dara to nevis tikai tāpēc, ka ceļā var gadīties policists, kurš soda, bet vienkārši ievēro šīs lietas tāpēc, ka tās jau asinīs — kļuvušas par viņa dzīves veidu, ieradumu.
KĀ TUR NU PAREIZI BIJA? Sacensību dalībnieki atbild uz jautājumiem par Ceļu satiksmes noteikumiem.