
Uz «Liesmas» jautājumu, kas pagasta pārvaldes darbakārtībā ir šopavasar, Dagnija atbild: «Aprīlis pie mums ir labo darbu mēnesis! Pie daudzdzīvokļu mājām atpūtas soliņiem jau salabotas bojātās koka daļas. Tā kā šajā mācību gadā novadā mācības notiek apvienotajā Rūjienas vidusskolā, tad, kā zināms, Vilpulkā sākumskolas un pirmsskolas iestādes vairs nav, tādēļ bija jādomā, ko darīt ar tur savulaik izveidotajiem un izvietotajiem rotaļu objektiem. Lai bērni vieni paši bez uzraudzības tur nespēlētos, nolēmām rotaļu konstrukcijas pārvietot tuvāk daudzdzīvokļu mājām: gan uz pagalmu, gan plašo laukumu, kur bērnu spēles varēs notikt vecāku tuvumā. Novada domes nekustamā īpašuma nodaļā mūsu ieceri atbalsta un pat dāvina pagasta bērniem rotaļu karuseli, ko drīzumā no Rūjienas atvedīsim un uzstādīsim.
TĀ TALKOJA VILPULKĀ. Baibas Romanovskas foto