Stokholmā, Helsinkos, Tallinā un pat nelielajā Marienhammā ar piebraukšanu prāmim un izbraukšanu no pasažieriem domātās ostas viss kārtībā, kā jau pienāktos normālām ar transporta līdzekļiem braucošo pasažieru ērtībām, bet par Rīgas tā saukto pasažieru termināli apzīmējumam prasīt prasās kaut kas no nenormētās leksikas… Mūsu galvaspilsētā, kas sevi jau kuru gadu proklamē kā ārzemju tūristu medus maizi, tos, kuri ierodas Rīgā ar prāmi, pavada un sagaida apmēram pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu stilā. Un te nav runa par nelaipnu personālu, bet gan par pasažieru termināļa uz abām kājām klibo infrastruktūru. Ar samērā nelielo prāmja pasažieru plūsmu varbūt vēl puslīdz normāli tiek galā krievu laikā būvētai mazpilsētas autoostai līdzīgās kuģotāju uzgaidāmās telpas, taču uzbraukšanas/nobraukšanas joslas autotransportam un retajiem motocikliem citādi kā par šauro bezizeju grūti nosaukt.
Sūnu ciema filiāle galvaspilsētā
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.