Mana iekšējā pārliecība — nākotnē būtu jāiet uz to, ka rūpnīcas darbinieki rotē starp darba vietām, tādējādi vienmērīgāk noslogojot savu organismu. Līdz ar to arī slimošanas būtu mazāk. Diemžēl pagaidām mēs esam tādi, kādi esam…
Nākotne vispār ir prasmēs! Jo temats mums visu laiku viens — darba ražība. To var sasniegt, strādājot gudri un cenšoties likvidēt visus laika zagļus. Lai to izdarītu, vajag ļoti labus darbiniekus ar daudzām prasmēm. Tad no vienas puses parādās savstarpējā aizvietojamība, no otras puses — cilvēki var strādāt maiņās dažādās darba vietās, līdz ar to arī viņu veselība ir labāka.