
«Kooperatīvam «Rūjienas oga» šī ir jau trešā sezona. Sākām tā nopietni un pamazām, vispirms apmeklējot mācības un iegūstot zināšanas par augļu un ogu stādījumu pareizu ierīkošanu un kopšanu. Tiesa, drīz vien redzējām, ka mācībās teiktais ir viens, bet dzīves un praktiskā darba korekcijas — pavisam kas cits. Arvien jārēķinās ar steigu un diemžēl arī nepietiekamiem resursiem. Tad nu iznāk pielāgoties reālajai situācijai katram savā saimniecībā un arī dārzā. Trīs gadi, kopš esam kooperatīvā un aktīvi darbojamies šajā nozarē, ogu audzēšanā vēl nav nekas, jo katrs jauns stādījums ir ieguldījums ilgtermiņā. Mūsu tagad ierīkotie augļu un ogu dārzi kārtīgi ražot sāks pēc pieciem sešiem gadiem. Priecē, ka mūsu rindas aug.
PIEGĀDE. Uz kiosku realizācijai kārtējo aveņu vākumu ir atvedusi kooperatīva «Rūjienas oga» dalībniece Daina Seske no Jeriem.