
Didzis, traktoru tā arī neizslēdzis, pastāstīja, ka patstāvīgi savā zemnieku saimniecībā saimnieko jau no 1992. gada, kad darbību izbeidza kolhozs «Dikļi». Pa šiem gadiem arī viņam kā vairumam Latvijas lauksaimnieku saimniekošanā gājis visādi, jo arvien ir bijuši ražīgāki un mazāk veiksmīgi gadi. Strādājot piena lopkopībā, izturēts ne viens vien nopietns pārbaudījums.
VĪĶOS. Zemnieks Didzis Bērziņš lopbarības gatavošanā. Jāņa Līgata foto