
Viens no tiem ir arī pagājušajā nedēļā aizsāktā kampaņa «Lasi skaļi, dzīvo zaļi!». Tai DAP māksliniece Daiga Segliņa ir veidojusi savdabīgu plakātu, ar kuru tiek uzrunāti un izglītoti dabas teritoriju apmeklētāji par to, kā uzvesties atbildīgāk pret dabas vērtībām un vidi kopumā. Plakātā ir zīmējumi par dažādām darbībām dabā. Neatļautajām pāri vilkta sarkana svītra. Skaļai lasīšanai sacerēti tekstiņi ar atskaņām (labāk atmiņā paliekot). Piemēram: Ja atkritumi būtu malka,/ nebūtu vajadzīga neviena talka./ Bet tā nav!
PAR SADZĪVOŠANU AR DABU KATRAM SAVS VĀRDS SAKĀMS. Pasākumā Sietiņiezī galvenie runātāji bija Sandra Bērziņa (no kreisās), Aina Stašāne un Aivars Sirmais. Kaspara Pabērza foto