Ceru, patiesībā esmu pārliecināta, ka tas viņiem nebija obligātais pasākums, ka tie, kas piedalījās, ar lepnumu pārstāvēja savu darbavietu, savu profesiju. Jā, varbūt kāds ar domu — ja manis te nav, tad manis vispār pilsētā nav, jo nevar arī noliegt, ka šāda iziešana plašākā sabiedrībā sevī satur arī nelielu reklāmas elementu.
Taču dzirdēts arī cits viedoklis. Šādi gājieni atgādinot izbijušos padomju laikus, kad visiem darbaļaudīm bez ierunām nācās iet 1. maija un Oktobra svētku gājienos. Ja ne, bija atstrādāts ietekmēšanas mehānisms — prēmijas noņemšana.
Ne viss ir slikts, kas pārņemts
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.