
Pirmā koncertzāle uz riteņiem ceļā devās jau 11. augustā. Valmieras Mūzikas skolas jaunie pianisti un skolotāja Irina Grīnberga svētku noskaņu radīja, grūto uzdevumu — spēlēt klavieres braucošā autobusā — izpildot ar smaidu un dāvājot pozitīvas sajūtas pasažieriem.
Sestdienas rīta pusē mūzika skanēja divās pieturvietās. Pie kino Gaisma uzstājās Kocēnu kultūras nama pūtēju kvintets, ne vienam vien garāmgājējam liekot apstāties un pat pašūpoties mūzikas ritmā. Savukārt pieturvietā Laima uzstājās Sandris Dubovs un grupa Priekšnojauta. Sadarbībā ar frizētavu Kristaps pilsētas centrā tapa skatuve, kur izskanēja ne vien zināmi latviešu autoru skaņdarbi, bet arī pirmatskaņojums jaunākajai apvienības dziesmai, kas jau drīzumā nonāks pie klausītājiem.