
SIA «Ekers» vadītājs ULDIS BOŠS «Liesmai» neslēpa gandarījumu par paveikto: «Lai arī līgumā bija paredzēts, ka jauno kapliču varam būvēt līdz pat 10. septembrim, rūjieniešiem solījām, ka darbus pabeigsim laikus, ka uz pilsētas un arī kapu svētkiem jaunā būve būs gatava. Tā arī notika! Laika gaitā esam cēluši daudzas un dažādas ēkas. Kapliča ir kapliča! Būve ar savu konkrētu uzdevumu, savu auru. Uz kapliču cilvēki parasti nāk skumju brīžos, atvadoties no tuviem cilvēkiem. Atvadas arī ir pelnījušas labas, cilvēka mūža cienīgas telpas, tādēļ darbu šajā objektā veicām ar pozitīvu attieksmi.