Iniciatīva ļoti laba, tostarp arī sabiedrības izglītošanas ziņā. Un gribas noticēt, ka vismaz kāds, uz mežu izmešanai atvedis atkritumu kravu, izlasot banerī rakstīto uzsaukumu «Nemēslo! Mēs šeit dzīvojam», tiešām apgriezīs mašīnu un izmešanai dabā domāto vedīs atpakaļ uz mājām.
Reālajā izpildījumā krava, iespējams, tiks izgāzta kaut kur nostāk no šī banera… Jo ne katram, diemžēl arī ne katram latvietim līdz apziņai nonācis, ka tas, kādā Latvijā dzīvojam un dzīvosim, atkarīgs ne tikai no skaļiem apgalvojumiem par Dzimtenes mīlestību un patriotiskuma deklarēšanas, bet arī no konkrētas rīcības.