
Apsveicu ar pirmajiem 15 gadiem šai Latvijā un arī pasaulē pazīstamajai sporta bāzei! Cik ātri un cik viegli vai grūti šie gadi pagājuši?
Paldies! Savulaik pirmais uzstādījums bija uzbūvēt trasi, lai mūsu BMX braucēju tā laika sasniegumiem, kas labā līmenī bija panākti Baiļu trasē, būtu turpinājums. Protams, gribējām arī izlauzties uz āru, tāpēc jau nākamajā gadā pēc uzbūvēšanas Avotos noorganizējām Eiropas čempionāta kārtas. Sanāca veiksmīgi, un to ļoti atsaucīgi uztvēra ārzemnieki. Parādījām, ka esam kaut kas BMX sportā! Vēl pēc gada šeit notikušais Eiropas čempionāts apliecināja, ka mūs jau atpazīst, un 2007. gads jau bija saistīts ar nepieciešamību krāt punktus pirms olimpiādes Pekinā, arī tad mēs Avotos organizējām Eiropas čempionāta kārtas. Visam pamatā ir ģimenes — entuziasti, tas ir mūsu vislielākais pluss. Protams, ar laiku viss mainās, un šobrīd BMX ir olimpiskais sporta veids, līdz ar to arī tam pievērsta pastiprināta uzmanība. Ir gūti ļoti augsti sasniegumi, un šo sporta veidu jau menedžē valsts struktūras un LOK. Līdz ar to mēs noturam bāzi, bet par augstākiem sasniegumiem jau jārunā tajā līmenī.
CEĻŠ UZ OLIMPU SĀKAS AVOTOS. Varbūt kāds no šī Latvijas Meistara 2016 balvas finālbrauciena dalībniekiem pārstāvēs Latviju 2024. gada olimpiādē?