Būtībā bezsakarā, jo neviens tautietis tamdēļ vien no Lielbritānijas mājup nesteigs, tāpat kā neviens to nedara valsts vājo centienu dēļ kādu saūjināt mājās: ja cilvēkam vadzis lūst, ka gribas mammu, tēti, vīru vai draugu blakus, gribas bulciņu nopirkt, to veikalā paprasot latviešu valodā, vai bērnam atdot to, kas kādreiz atņemts, tad kravā koferus un brauc. Daudzi nebrauc un diemžēl nebrauks. Starp citu, arī oficiālā mājās ūjināšanas kampaņa beidzas pēc, aptuveni rēķinot, 75 dienām. Savulaik reemigrācijas plāns bija rakstīts trīs gadiem kā atbalsta programma svešumā nonākušajiem, lai raitāks būtu mājupceļš. Katram projektam ir termiņš, un šis beidzas šogad. Vai kāds paprasīs atskaiti par to, kas izdarīts par vairāk nekā miljonu eiro, kaut bija iecerēts, ka plāna ieviešanai vajadzētu iztērēt pat trīs?
Palicis tāds pustukšītis
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.