Sagaidot piektdienu, liels bija mūsu pārsteigums, kad no kavas tika izvilkta «septiņu trekno gadu solītāja» Aigara Kalvīša kārts. Uz viņa fona nobālēja pats fakts, ka Lipmans beidzot ir nostumts no hokeja kuģa klāja. Te nu mēs nonācām situācijā — «no vilka bēgi, lācim uzskrēji».
Nu bez gāzes un alkohola Kalvīša kungam būs rūpēties arī par hokejistiem. Nezinu gan, kurā no trīs jomām viņš jūtas viskompetentākais. Minēšu, ka gāzes pasaulē viņam zināšanu varētu būt vismazāk, alkohola rūpniecībā varbūt nedaudz vairāk, bet hokejs te varētu ieņemt vadošo lomu. Kā nekā bijušais valsts premjerministrs savulaik izaudzinājis savus dēlus par hokejistiem, ilgus gadus stāvējis aiz Rīgas «Dinamo» siles. Pašu uz slidām Kalvīti gan nav nācies redzēt. Bet, kā zināms un mūsu valstī par normu pieņemts, ne jau fakts, ka tu neproti to vai šo, tevi atturēs stāties tajā vai citā amatā, galvenais ir aicinājums, par pārējo parūpēsies tavi draugi, iebīdot tevi tur, kur tevi vismazāk kāds gaidīja.