
Par objektā notiekošo Liesmai pastāstīja uzņēmuma Ceļu pārvalde atbildīgā būvdarbu vadītāja palīgs JĀNIS SLOBODJAŅUKS:
«Šodien, 29. septembrī, esam sākuši klāt asfaltbetona apakškārtu jau gatavajā Beātes ielas brauktuvē. Pirms tam uzrāvām arī to mazo gabaliņu Beātes un Georga Apiņa ielas krustojumā Rīgas ielas virzienā. Tagad noasfaltēsim Beātes ielu. No šīs ielas krustojuma ar Georga Apiņa ielu rīt vilksim šķembas, iespējams, pirmdien tur klāsim asfaltu. Gluži līdz iebrauktuvei, pa kuru lielveikalam Maxima piegādā preces, gan ar melno segumu netiksim, jo tieši tajā zonā vēl jānomaina ielas apakškārta. Pārējie darbi turpinās savos termiņos, nekas netiek kavēts. Georga Apiņa ielas kreisajā pusē — virzienā uz veikalu top! — saliksim betona apmales, gatavosim trotuārus. Kad brauktuves apmales būs savā vietā, sāksim domāt par nesošā pamata virskārtas ieklāšanu un automātiski arī uzreiz par asfaltbetona apakškārtas ieklāšanu. Taču tas atkarīgs no tā, cik ātri izdosies ielikt betona apmales un kādi tobrīd būs laika apstākļi.»
PIRMIE JAUNĀ ASFALTA METRI. Savu karstā asfaltbetona masas kravu — 25 tonnas — tikko asfalta klājēja mutē iztukšojis pirmais šim Beātes ielas posmam paredzētais lieljaudas pašizgāzējs. Asfalta brigādes vīriem atliek vien uzmanīgi sekot klājēja aiz sevis atstātajai karstās melnās segas joslai, pielīdzinot negludumus un atbrīvojot no asfalta kontrolaku vākus.