Apgalvojums par «pirmo reizi vēsturē» gan ir pārspīlēts — vēl pirms pāris gadu desmitiem, kad Latvijā valdīja pavisam mežonīgais kapitālisms, svarīgu dokumentu mapes pazušana nezināmā virzienā nevienu pat īpaši nepārsteigtu, tomēr mūsdienās šāda situācija ir uzskatāma par ārkārtas gadījumu. Pat ja tas ir noticis KNAB, kas pēdējos dažus gadus ir slavens nevis ar cīņu pret visa veida korumpantiem, bet gan ar iekšējiem konfliktiem, intrigām un veselu lēveni skandālu. Ja likumsargājošajās un drošības iestādēs sāk pazust slepeni dokumenti, tad tas ir signāls par to, ka rīt var sākties atklāta tirdzniecība ar ietekmi, bet parīt pa sētas durvīm nesīs laukā datorus un mēbeles.
Parīt nesīs datorus un mēbeles?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.