
«Rotas» kapela kā mājas saimnieki emocionāli uzlādēja un sagatavoja klātesošos piecu stundu ilgam mūzikas maratonam. Klausītājus patriotiskās noskaņās uzrunāja viņu izpildītās dziesmas par Latviju. Ceļa vārdus vakara norisei sacīja Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Kārlis Sedvalds, novēlot, lai patīkami klausīties, dejot, dziedāt, spēlēt un būt kopā brīvās Latvijas gaismā. Latvijas Muzikantu biedrības sveicienus katram kolektīvam nodeva vakara vadītāja Ināra Blūma. Skaņu pasauli pārtrauca stāstnieces Agita Lapsa un Agrita Gruzdiņa. Klausītājus aizrāva viņu runātais par mūziku un muzikantiem, īpaši ieviņām, kas tāda pati ermoņika vien ir, bet izpildījumā skan nedaudz citādāk.
LEPNI SAVĀ PRASMĒ. Rencēnu kultūras namā saspēlē tautas muzikantu saieta dalībnieki. Modra Kaņepa foto