Trīs gadus pēc lielākās traģēdijas, kāda Latvijā piedzīvota pārskatāmā pagātnē, proti, «Maxima» sabrukšanas, nav notiesāti vainīgie. Noticis pat pretēji, jo šie cilvēki pratuši izmantot katru likuma robu, katru pazīšanos, kāpuši cinisma kalngalā, lai tagad sabiedrība uzzinātu, ka «profesionāļi», kas būtībā piedalījušies netīšā cilvēku noslepkavošanā, var dzīvot labāk par labu. Kā iespējams, ka šie cilvēki nonākuši kaut kādā pelēkajā nodokļu zonā, bet sev pilnīgā ekonomiskā košumā? Kā iespējams, ka uzņēmumi, kuri ceļ bīstamus graustus, joprojām saņem pasūtījumus darbam, bizness vainagojas ar peļņu, bet nodokļi slīd garām valsts kasei?
Svētki, karogi un kauns
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.