
Artūram Ķelpem un Sandai Viskantei vienspēlēs šoreiz bija jāsamierinās ar koka medaļām. Artūrs veiksmīgi, uzvarot vēl līdz šim neuzvarētus pretiniekus, tika labāko četriniekā, bet rokas traumas dēļ nespēja cīnīties par trešo vietu. Sanda sevi fiziski izlika pusfināla spēlē pret Unu Bergu (23-21; 13-21; 16-21), un nākamā spēle pret rīdzinieci Diānu Stogniju netika uzvarēta. Mazliet veiksmes pietrūka arī Danutei Sēnei un Danielai Langinai — trīs setos cīņā par 3. vietu pēdējā seta galotne 19:21 izslīdēja neveiksmīgi.
Kopumā 2016. gada čempionāts junioriem noslēdzās veiksmīgi, jo četrās no piecām kategorijām Valmieras bērnu sporta skolas badmintonisti izcīnīja medaļas.
TREŠIE. Mairis Loiko un Una Berga uz goda pjedestāla jauktajās dubultspēlēs pēc izcīnītās 3. vietas. Anda Bērziņa foto