
Uzsāksim laika rita saimnieciskā gada sākumu ar latviskām sajūtām. Meteņos parunāsim, no kurienes mēs nākam, kas mēs esam un uz kurieni ejam.
Svētdien, 5. februārī, plkst. 13 Kauguru kultūras namā pie Alfrēda Stīpiņa gaidām visus, kas vēl neredzēja, un tos, kas grib vēlreiz redzēt un dzirdēt! Lai mums kopā izdodas! Esam!
Etnomūzikas grupa «Vairogi»