
Valmiera/ORDO – Ogre/Kumho Tyre 86:76 (19:17, 19:10, 26:21, 22:28)
Faktiski šajā spēlē Uvis Helmanis izmantoja vien 7 no 9 pieteiktajiem (Mičels joprojām dokumentu gaidībās) spēlētājiem, pāris epizodēs izmantojot arī Kārli un Mālmani.
Mūsējie iesāk braši! Jau 7. minūtē ar trim trejačiem (Laksa, Pits, Jonāts) panākts 7 punktu pārsvars (13:6), vēl pēc brīža laukumā uz maiņu nākušais Kaufmanis liek ņemt viesiem minūti — 17:6 un plus 11! Apspriede ogrēniešiem nāk par labu, jo līdz pirmajam pārtraukumam viņi veic izrāvienu 11:2, no valmieriešu pārsvara atstājot vien 2 punktus — 19:17.
Otro ceturtdaļu mājinieki iesāk ar 7:0, vien 14. minūtē pēc Antropa 2/2 viesi pietuvojas 4 punktu attālumā — 29:25. Tad vēl viens mūsējo izrāviens, un pēc 9:2 jau pavisam cerīgs pirmā puslaika rēķins — plus 11 pie 38:27. Bet pārsvars varēja būt vēl lielāks…
Pēc lielā pārtraukuma atkal mājinieku izrāviens līdz 43:29, tad ne pārāk veiksmīgs spēles nogrieznis, un 24. minūtē, kad trejacis grozā Mizim, vairs tikai bažīgs 45:41. Ceturtdaļas atlikusī daļa paiet Kaufmaņa, Jonāta un Bērziņa zīmē, kurš ar 2+1 gājienu un trejaci 30 minūtes fiksē pie 16 punktu pārsvara mājiniekiem — 64:48.
ATKAL JAUDĪGS! Pēdējās spēlēs Valmieras/ORDO sastāvā priecē spēka uzbrucējs Ervīns Jonāts — gan vecā gada pēdējā, gan jaunā gada pirmajā mačā valmieriešu 6. numuram double-double. Edgara Vaivada foto