
Sākot sarunu ar bērnu vecākiem, biedrības «Universum» vadītājs ANDIS APSĪTIS teica:
«Skolā nemanot aizskrējuši pieci ražīgi gadi, tajos bērni izauguši jau līdz sestajai klasei un 130 audzēkņu kopskaitam. No tiem 80 pašlaik mācās sākumskolā, 50 pirmsskolas vecuma grupiņā, savukārt mājmācībā zināšanas apgūst 60 bērni no 24 pašvaldībām. Priecē, ka tik daudz ģimeņu ir motivētas strādāt ar bērniem mājmācībā un veic to pat ļoti labi, regulāri konsultējoties ar skolotājiem. Tagad iesakām elektronisko komplektu «Soma», kur elektroniski pieejamas mācību grāmatas visām sešām klasēm, un, kā redzam, tas ir arī ļoti labs palīgs bērnu vecākiem. Atvērta arī mājmācības programma krievu valodā no 1. līdz 6. klasei.»
Vecāku sapulces apmeklētāji vēlējās dzirdēt arī par skolas vadības iecerēm šajā mācību gadā un tālāk, tādēļ Andis Apsītis runāja arī par to, uzsverot:
«Bērniem, kas vēlas mācīties mūsu skolā, sākumā jāapgūst pirmsskolas izglītības posms. Pedagoģiskā atziņa vēsta, ka mācīšanās paradumi bērniem izveidojas līdz sešiem gadiem, tātad — pirmsskolā.
NODARBĪBĀ. Ar skolas «Universum» bērniem atraktīvi strādā brīvprātīgā darbiniece Dace.