
Koncerts notiks Cēsu estrādē?
Baidos, ka var uznākt lietus. Cēsu 810 gadu jubilejā paveicās, bet, kad mēs svinējām 18. dzimšanas dienu, iznākot uz skatuves, sākās nenormāls gāziens, tāpēc tomēr domājam jubileju svinēt koncertzālē, tur ir arī pietiekami daudz vietas. Kā jau teicu, ar visiem sazvanījos, visi ir piekrituši, un es varbūt uztaisīšu tādu kā Keksu «antropoloģiju», mūziķi no pirmajiem sastāviem pievienosies pašreizējai komandai: iedomājies, ka nāk klāt septiņi pūtēji — tas jau tāds neliels bigbends! Tā kā tā ir otrdiena, visi mūziķi būs brīvi. Koncerts būs diezgan garš, sāksim septiņos vakarā, līdz desmitiem noteikti tas turpināsies, taču pēc tam apmeklētāji mierīgi varēs aiziet mājās, izgulēties, lai nākamajā dienā atkal dotos uz darbu.
Pavisam drīz — 24. februārī — būsim koncertzālē Valmiera ar solo koncertu, ne tik grandiozi, kā iecerēts jubilejā. Agrāk Keksi spēlēja tikai t.s. kaverus, tagad jaunie puiši sākuši rakstīt paši savas dziesmas, tā ka spēlēsim vismaz sešas savējās, divas no tām skanēs jau šovakar uz Valmieras Kultūras centra skatuves.
SPRIDZINA KEKSI, pie kontrabasa — Muravejs. Zanes Bulmeistares foto