Process, kas sāksies 3. aprīlī, oficiāli saucas dabasgāzes tirgus atvēršana. Jau no 10. februāra Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) sāks reģistrēt komersantus dalībai gāzes tirgū, un no 1. maija klienti saņems gāzi saskaņā ar jaunajiem līgumiem. Līdz 15. jūnijam visiem uzņēmumiem Latvijā brīvprātīgi piespiedu kārtā jāizvēlas savs gāzes tirgotājs, ja ne, tad no 1. jūlija slinkajiem un neizlēmīgajiem dabasgāzes cena pieaugs par 20%. Sanāk brīvība ar obligātuma piegaršu, kurā vissvarīgākos lēmumus, izvēloties dabasgāzes piegādātāju, nāksies pieņemt pašiem lielākajiem gāzes tērētājiem Latvijā, sākot jau ar akciju sabiedrībām Latvenergo un Rīgas siltums.
Jūties brīvi un sāc rēķināt!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.