Pēdējā ir sāpīga pozīcija, jo kārtīgi un centīgi strādājošo ļaužu nodokļu nasta ir prāva, tāpēc uznāk brīdis, kad, lasot, kā kolēģu strīdiņus publiski cenšas atrisināt tautas kalpi, gribas katram no viņiem atgādināt, ka tas balagāns, par ko pašiem droši vien niknums, smiekli un, jācer, kādreiz arī kauns, notiek uz nodokļu maksātāju rēķina.
Vai Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai nav citi, daudz vērtīgāki darbi darāmi nekā to konfliktu izskatīšana, kas pašiem deputātiem radušies dedzīgā vārdu apmaiņā?