
Pārtikas bloks un «mājas darbs»
Kad pirms došanās uz Lodi sazinājāmies ar sociālās aprūpes centra direktoru ATI CERBULI un vaicājām, vai viņa vadītajā iestādē šopavasar ir noticis kas ievērības cienīgs, atbilde skanēja optimistiski: «Ēdamzālē — kā glaunā restorānā: viss gaišs un mūsdienīgi labiekārtots!»
Kad nu paši tur esam, tik tiešām ir jāteic uzslavas par paveikto gan klientu ēdamzālē, gan arī aprūpes centra virtuvē. Par iestādē sniegto pakalpojumu kārtējo uzlabojumu direktors saka: «Katru gadu, plānojot budžetu, paredzam, cik varēsim atļauties kārtējiem kosmētiskajiem remontiem, bet cik atlicināsim lielākiem darbiem. Tā soli pa solim attīstāmies un ejam laikam līdzi. Par pērnā gada budžeta līdzekļiem ķērāmies pie pārtikas bloka labiekārtošanas. Atbilstoši PVD prasībām virtuvei iegādājāmies vairākas jaunas iekārtas, kas ne tikai uzlabo un atvieglo pavāru darba apstākļus, bet arī rada lielāku pārtikas drošību. Tagad pabeidzām ēdamzāles, virtuves un zāles savienojošā koridora remontu. Viss pa rokai un, galvenais, — ērti! Savukārt no šā gada budžeta naudas notiks medicīniskā bloka — zāļu dalīšanas, procedūru un personāla telpu — remonts. Pērnajā rudenī mums tika apstiprināts LAD izsludinātā LEADER finansiālā atbalsta projekts «Sociālās aprūpes centra «Lode» pieejamības veicināšana».
SOCIĀLĀ APRŪPĒTĀJA. Par savu darba dienu Ginta Putna saka: «To nevaru saplānot, jo nezinu, ko kuram klientam vajadzēs. Laiks paiet runājot, uzklausot un palīdzot. Iemantotā uzticība — labākais, ko esmu sasniegusi. Piektdienās un sestdienās Rīgā skolojos sociālo darbinieku mācībās. Paldies par man doto izaugsmes iespēju!» Jāņa Līgata foto