
Visi mūsējie izpelnījās I pakāpes novērtējumu — C grupā Naukšēnu novada vidusskolas pūtēju orķestris (diriģents Gvido Brenčevs) ar 38,23 punktiem, Valmieras Valsts ģimnāzijas p/o Si bemol (diriģents Mārtiņš Birnis) ar 38,03 punktiem, B grupā ar 40,40 punktiem starp labākajiem vēl viens Gvido Brenčeva vadītais kolektīvs — Rūjienas vidusskolas pūtēju orķestris. Bija patīkami vērot, kā savējo startiem līdzi jūt Rūjienas mācību iestāžu vadītāji — uz skatuves notiekošo no vienas puses ar fotoaparātu iemūžināja mūzikas skolas direktore Gunta Kalniņa, no otra flanga ar mobilo telefonu to pašu darīja vidusskolas direktors Vidars Zviedris.
Žūrijas komisija, kurā darbojās Valsts izglītības satura centra pūtēju orķestru ekspertu padomes loceklis, diriģents Pēteris Rudzītis, Latvijas Republikas Zemessardzes orķestra priekšnieks Viesturs Lazdiņš un Valsts izglītības satura centra Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākais referents Egils Šķetris, pēc skates neskopojās uzslavām.
MĀRTIŅŠ BIRNIS iesilda Valmieras Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestri Si bemol skates priekšnesumam.