Taču, veroties putenī un domājot par tulpēm, kaut kur prātā vai sirdī tiku tālāk… Aizprātojos: kāds būtu laimīgs 8. marts? Ar tulpēm vien laikam nepietiks. Kāda būtu patiešām laimīga sieviešu diena?
Nupat izlasīju, ka Austrumukrainā sievietes dzemdē slimnīcās, kas vairs sen neizskatās pēc ārstniecības iestādēm. Dzīvība rodas vietā, kur daudzu sapņi par dzīvi arī dziest. Šaušalīgs karš tepat kaimiņos, bet sievietes būtu laimīgas, ja nekur pasaulē nebūtu kara, ja viņu bērni vienmēr būtu drošībā un pasargāti. Tā būtu īsta sieviešu diena.