Taču tieši skolotāji un mediķi pašlaik un visbiežāk nonāk uz kara takas diskusijās ar ministrijām, ierēdņiem, sabiedrību, jo skolotājiem neizskaidro reformas, viņus neapmierina arī atalgojuma sistēma un pašas algas apmērs. Veselības nozare kopumā meklē ievērojamu papildu finansējumu budžetā, uzsverot, ka bez naudas attīstība nav iespējama: nebūs arī algas ne tiem, kuri joprojām slimnīcās strādā un pārstrādājas, ne jaunajiem speciālistiem, jo viņi, ja arī kādu brīdi pašu izvēlētajā profesijā strādās, tad, saprotot, cik daudz ir iespēju privātajā sektorā, cik ārvalstīs, sacīs stacionārajai aprūpei ardievas. Un tas notiek ne tikai kaut kur valstī, kaut kur Rīgā, bet arī mūsu slimnīcā. Skaļie mediķu protesti Rīgā lika arī pašu mājās saprast, ka viss nebūt nav tik ideālā kārtībā, kā gribētos.
Notiek cīņa par labāku dzīvi
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.