
No Vidzemes reģiona skolām šogad pusfinālā piedalījās 19 komandas. Lai noteiktu labākās, tika organizēti trīs pusfināli reģionos. Finālsacensībās Rīgā 7. aprīlī piedalīsies labākās komandas no visiem reģioniem, lai cīnītos par iespēju pretendēt uz Līdera Lielo balvu — aizraujošu un izzinošu ceļojumu. Vidzemes reģiona sacensībās pirmo vietu ieņēma komanda «Nopietni nenopietnie» no Līgatnes novada vidusskolas, otro vietu izcīnīja Mazsalacas vidusskolas komanda «Bruņurupuči», ko pārstāvēja Nils Alberts Veide, Elīna Jātniece un Rinalds Ķimenis, bet trešo vietu spraigā cīņā ieguva Suntažu vidusskolas komanda «Biznesa vaļi».
Projekts «Esi līderis!» jau septiņpadsmit gadus pulcē uzņēmīgākos, drosmīgākos, mērķtiecīgākos un atraktīvākos jauniešus Latvijā, lai veicinātu skolēnu zināšanu un prasmju apguvi, attieksmju un vērtību veidošanos, lai motivētu mūžizglītībai un apzinātai karjerai.
LABĀKIE PUSFINĀLĀ. Uzvarētāju trijnieka vidū — Mazsalacas «Bruņurupuči».