
Valmiera/ORDO – Ogre/Kumho Tyre 101:91 (23:27, 22:21, 23:19, 33:24)
Mājinieki joprojām bez Valtera, viesi atbraukuši vien 8 vīru sastāvā, taču bez domas kaut ko čempioniem dāvināt…
Saņēmuši sejā Sīpoliņa trejaci, mājinieki ar Laksas un Bērziņa tālmetieniem ātri nokārto 12:6 un… sāk gaidīt ciemiņu balto karogu. Caura aizsardzība, ik pa brīdim ļaujot pretiniekam tikt pie atkārtotiem metieniem no brīvām pozīcijām, pagalam bikla cīņa par bumbām abos laukuma galos (AB 31:42), izšķērdētas labas punktu gūšanas izdevības. Tas — par valmieriešu sniegumu visā pirmajā puslaikā, ko likumsakarīgi ar trejaci pēdējā sekundē noslēdz agresīvais Zēbergs: pēc 20 minūtēm ogrēnieši, kuri pēc Sīpoliņa tehnisko piezīmju dupleta VOC hallē palikuši 7 vīru sastāvā, priekšā ar 48:45. Mājinieki netiek galā ar Pozņaku (38 minūtēs 28 punkti), kurš gūst punktus no visām pozīcijām.
Mūsējo vezumam sestdien galvenie vilcēji ir mazie — Pits, Kaufmanis, Gabrāns, Laksa, Mičels. Valmieriešu garajiem vīriem līdz pat pēdējai ceturtdaļai īsta jauda ārā nenāk. Tikai 28. minūtē, kad trešajā ceturtdaļā uzbrukumā labi pastrādājuši Kaufmanis, Pits un Laksa, pēdējais ar trejaci noķer pretiniekus — 61:59. Vēl gan atkal nelielos mīnusos mūsējos ar tālmetieniem atmet Magone un Pļavnieks, taču 30 minūtes ar 2/2 noslēdz Laksa un ar groza guvumu Gabrāns — 68:67.
NEGAIDĪJĀT? Viesu aizsardzībai kā nazītis sviestam tikko cauri ar savu kreiso driblu izsprucis valmieriešu 5. numurs Jānis Kaufmanis, un ogrēniešiem atliek vien noskatīties, kā Kauča gūst kārtējo grozu. Edgara Vaivada foto