
Bet ne par to šoreiz Miķelis grib parunāt, tāpat skaidrs, ka Valmieras rāte par jaunajām stāvvietām Apiņielas promenādē ar pēcmaksu nevienam norēķināties neliks. Ir priekšlikums, kuru, iespējams, būtu vērts pārrunāt abām potenciāli ieinteresētajām pusēm – pašvaldības ielu pieskatītājiem Valmieras namsaimnieka veidolā un tiem Apiņielas mikrorajona iedzīvotājiem, kuri labprāt vēlētos NOMĀT no Valmieras rātes tikai un vienīgi viņu automašīnām piederīgus stāvēšanas placīšus visā stāvvietas garumā. Miķelim bija slinkums skaitīt, cik pavisam tādu vietu ielas malā ir, tas pat nav svarīgākais, jo varētu ieviest dzīvo rindu: kurš pirmais nāk, tam tiek!
TIKAI PIEMĒRAM. Pirmdienas pēcpusdienā kāds vīrs jau iemēģināja jauno stāvvietu un laikam jau palika apmierināts. Bet Miķelis vērš uzmanību uz melnbalto atvairbarjeru, kuras baltajā viducī varētu konkrētās stāvvietas nomnieka auto numuru ierakstīt! Foto no svaigākā Miķeļa arhīva