
Ar vērienu Georga Apiņa ielas objektā darbojas Ceļu pārvalde — tiek bruģēts, apzaļumots, veidotas apakšzemes komunikāciju kontrolaku un lietus ūdens noteces vietu ligzdas, labotas bedres asfalta kārtā pirms glances kārtas uzklāšanas. Liesmai nedaudz dīvaina šķiet brauktuves un trotuāra nodalošās zonas tikko ieklātā glītā laukakmens bruģa atkal ārā laušana, uzstādot šajā zonā metāla aizsargbarjeras. Ko padarīsi — kas loģisks šķiet pašiem strādniekiem, pavisam citādi izskatās tiem, kas šos darbus koriģē. Kā aizvakar izteicās tieši konkrētajā ielas posmā sastaptais projekta līdzautors un darbu pieskatītājs no firmas Ceļu komforts Aigars Leitis, satraukumam īsti neesot iemesla, jo par šo darbu jebkurā gadījumā tikšot maksāts tikai vienreiz. Labi, ka tā.
DUBULTS DARBS. Vakar rīta pusē uz Paula Valdena ielas platajā gājēju un riteņbraucēju zonā čakli strādāja vietējās firmas MV BŪVE bruģieri. Viņu ziņā gan jau uzliktā sarkanā bruģa novākšana, gan jauna — ar gludiem akmeņiem — ieklāšana.