Mēs, latvieši, diemžēl atkal esam pirmajā vietā ar savu aizliegumu piedalīties sporta sacensībās. Manuprāt, mācību sportā nevienam klubam nedrīkst būt aizliegumi. Tas, protams, pieļaujams, ja ir pārkāpumi vai sportisti lietojuši narkotikas. Bet — tikai savstarpēju attiecību dēļ vai tāpēc, ka neesam iestājušies Latvijas Kinoloģiskajā federācijā?
Mēs, Latvijas Sporta suņkopības federācija, esam patstāvīga sabiedriska organizācija, kas nodarbojas ar mācību un sporta darbu, un esam vienīgie, kas rīko Latvijas čempionātus, un nacionālā suņu daudzcīņa ir vienīgais sporta veids Latvijā, kas noturējies 25 gadus.