
«Tas, ka studējām atšķirīgās augstskolās un arī izvēlētās profesijas ir katrai sava, nenozīmē, ka tas smalkais diedziņš, kas mūs vieno, būtu zudis. Tas visu laiku pastāv, ir saglabājies. Brīvdienās viņa ir Valmierā, un mūsu savstarpējā sapratnē nekas nav mainījies, tikai ienes citas, vēl interesantākas krāsas,» Agnese pastāsta, ka pati studējusi Latvijas Kultūras akadēmijā, kur arī pabeigusi bakalaurus. «Jā, pašlaik manas studijas ir beigušās, maģistros neesmu iestājusies, jo nolēmu uz kādu gadu paņemt pauzi. Pabeidzu izglītības programmu «Starpkultūru sakari Latvija –Vācija – Nīderlande». Izvēli noteica mana interese par vācu kultūru un valodu, un ar studiju gadiem esmu apmierināta. Ļoti! Četru gadu laikā tā bija tik liela mana izaugsme,» Agnese teic, ka ģimnāzijā viņas izvēlētās otrās svešvalodas — vācu valodas skolotāja bijusi Olita Nīmante, un jau skolas laikā Agnese izmantojusi piedāvātās iespējas piedalīties Vasaras skolā Vācijā un padzīvot vācu viesģimenēs. «Studiju laikā to turpināju, pirms gada Erasmus programmā četrus mēnešus mācījos Hamburgā, kur vienu semestri studēju maģistra programmā. Tur gan piedāvātās programmas atšķīrās un manējā bija kultūras un mediju menedžments,» Agnese atzīst, ka noteikti ir tikai ieguvēja.