
Kā G. Gladkins, tā V. Staņa norādīja: 25 gados kopīgi ir paveikts daudz, visu labo darbu uzskaitīšana prasītu ļoti daudz laika. Bet vispirms viņi aicināja atcerēties un godāt cilvēkus, kas šo sadarbību sāka, turpināja un joprojām turpina. Gīterslo cilvēku atvērtība, nesavtīga spēja otram dot gadu gaitā no sākumposma humānās palīdzības izaugusi līdz nozīmīgu projektu realizācijai, pēdējos gados tā vainagojusies jau ar abpusēju pieredzes gūšanu finanšu un pārvaldības jomā, izpratni par aktuālo Eiropas Savienībā, vērtīgu domu apmaiņu un cilvēcisku draudzību.
GANDARĪTI par sadraudzības gados sasniegto Vitauta Staņas uzrunā ieklausās Renāte un Hans Joahims Švolovi, Gīterslo apriņķa landrāts Svens Georgs Adenauers, kultūras sakaru koordinatore Silvana Kreijere un Rūjienas novada pašvaldības vadītājs Guntis Gladkins. Jāņa Līgata foto