
Katru gadu Tēvu diena «Auseklītī»» ir atšķirīga. «Ir gatavoti salāti, pūķi, pagājušajā gadā, piemēram, tēvi ar saviem bērniem gāja pārgājienā ar šķēršļiem, ko kā pārsteigumu bija sagatavojuši mūsu skautiņi.
Bet pagājušajā piektdienā zīmējām, radot mākslas darbus. Vācu draugi uzdāvināja ļoti daudz, lielās kastēs katrai grupai zīmuļkrāsas un flomāsterus, domājām, kā šo bagātību izmantot.» S. Grīnliņa stāsta, ka bijusi doma atgriezties pirmajā Tēvu dienā un atkal gatavot salātus, bet ļoti gribējies izmantot arī daudzos skaistos zīmuļus. «Sanāca tik jauka mākslas darbnīca! Citreiz klusajā telefonā sūtījām tēviem ziņu, ka līdzi jāņem darba rīki vai priekšauts, vai kas cits, bet šoreiz bija lielais noslēpums, neviens nezināja, kas un kā būs.»
KAD TĒTIS blakus, viss padodas. Ineses Zemešas foto