
«Šogad tās veidojuši seši dalībnieki,» stāsta pilsētas māksliniece INTA SKRASTIŅA. «Šos ziedu svētkus bijām sākuši organizēt laikus. Patiesībā dalībniekus zinājām jau pavasarī — visi uzrunātie bija atsaucīgi. Katrs varēja brīvi izvēlēties, kāds būs viņa veltījums 1. septembrim, un savus darbiņus radīja ar lielu prieku.»
Šogad pilsētas centrā redzējām vairākus interesantus objektus. Piemēram, pēc Valmieras kultūras centra pasūtījuma Elīna Radziņa no SIA «Laba vide» īstenoja ainavu arhitektes Vinetas Radziņas ideju, un tapa krāsainu zīmuļu mežs.