
Liels paldies Naukšēnu novada domei par piešķirto busiņu un degvielu un SIA Jaunlambikas par skaisto karkasu darbiņam. Īpašs paldies Regīnai Jurgenovskai par līdzi jušanu, puķēm un pēdējā brīža idejām! Paldies mūsu ikgadējām puķu devējām — Ērikai Vējiņai, Annai Kaļķei un Katrīnai Grīnbergai. Paldies Jānim Bošam par sienu. Paldies visiem, kuri deva labus ceļavārdus un novēlēja veiksmi. Paldies komandai, arī Ingai Gailei, kura šogad netika, bet palīdzēja sagatavošanās procesā un pavadīja mūs ceļā ar pašceptiem gardiem pīrādziņiem. Ceru uz tikšanos kā komandai nākamajā gadā!
Naukšēnu komandas šī gada darbs Basām kājām mirkli tvert.