Neslēpšu: vienmēr esmu uzskatījis, ka kārtīgam vīrieša cilvēkam elementāro zināšanu līmenī jāprot apieties ar šaujamieroci, taču ne jau lai iznīcinātu pretinieka dzīvo spēku, kā teikts padomju armijas reglamentā, bet gan lai zinātu, kā tie darbojas, un vajadzības gadījumā mācētu tos lietot, aizstāvot sevi un savu ģimeni. Dienests pusgada vai gada garumā šādu iemaņu apgūšanai būtu visdrošākais variants, taču ar tā obligātumu jābūt galēji uzmanīgiem — ne jau visi mūsdienu jaunieši piemēroti karavīru vīrišķīgajai ikdienai.
Miera vārdā?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.