
PIETEIKUMS. Sēļu pagasta tautas nama vadītāja Ināra Blūma (no kreisās) iepazīstina ar mākslinieci Ingu Pērkons. Ārijas Romanovskas foto
«Viss jaunākais, kas tapis šovasar manā darbnīcā, būtībā nu ir pārceļojis uz Sēļiem. Pirmais, kas, braucot uz šīs izstādes atklāšanu, man iešāvās prātā, ir rudenīgi drēgnais un lietainais laiks. Bet manos darbos zaļo pļavas un zied pļavu puķes, rotaļājas saule un peļķēs atspīd debesis. Es aicinu cilvēkus pamanīt, apzināties, cik skaistā, krāsainā pasaulē mēs dzīvojam, cik katrs augs vai puķe, vai vienkārši zaļa zāle ir skaista. Tas ir mans redzējums, ko varu jums piedāvāt, lai pelēcīgajās dienās atgādinātu par vasaras skaistumu un arī šīs dienas darītu krāšņākas.