Manis pieminētais ir viens sīks paraugdemonstrējums, kura refleksa iznīdēšanai no līdzpilsoņu apziņas vēl kāda paaudze Latvijā jāpārdzīvo, bet ko lai saka par tiem, kuri mūsu joprojām zaļajā valstī apzināti ved iekšā mēslus no ārzemēm? Protams, ne jau aiz muļķības vai nezināšanas, bet gan par naudu. Ļoti labu naudu. Izmantojot to, ka Valsts vides dienests ilgus gadus uz šīm importa kravām skatījies caur pirkstiem. Ļoti ceru, ka tādā veidā kaut kur Latvijas pazemē vai, nedod Dies, ūdeņos nav nokļuvušas tādas lēnas indes pilnas mucas, kādas nereti mēdz rādīt Rietumu detektīvfilmās, taču 100% garantijas laikam dot nevar — mēs paši taču jau ne pirmo gadu desmitu dzīvojam Rietumos, un ir arī tādi biznesi, kuros patiešām tikai nauda nesmird.
Latvija — maksas miskaste ārzemniekiem?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.