
Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandieris pulkvedis Mareks Ozoliņš augstos viesus sagaidīja ar prezentāciju, kurā angļu valodā pastāstīja, ka no jaunā gada tiks mainīta Zemessardzes struktūra — pašreizējo trīs Zemessardzes brigāžu vietā būs četras, 2. brigādes līdzšinējam atbildības rajonam, kurā ietilpa daļa Vidzemes, Rīga un Zemgale, pievienojot Gulbenes un Alūksnes bataljonus, bet jaunveidojamai brigādei atstājot Rīgas un Zemgales bataljonus. Arī 2. Vidzemes brigādes štābs, kas patlaban kopā ar Zemessardzes štābu izvietots Rīgā, pēc jaungada pamazām pārvāksies uz Valmieru, līdz ar to Zemessardzes rindās tiek gaidīts papildinājums no tiem, kuri patlaban dien citās vienībās.
UGUNSLĪNIJĀ. Ārijas Romanovskas foto