Svaigākais gadījums ir zvans no kādas ļoti solīdas kundzes, mazās uzņēmējas kaimiņpilsētā, pēc mana 14. decembra Liesmā publicētā komentāra Ēnā dzīvot joprojām ērti. Viņa bija apvainojusies par to, ka raksta ievadā vajadzību pēc naudas iemaksas bankomāta biju norādījis tikai tirgus pārdevējiem bez kases aparātiem, kā arī aplokšņu algu un kukuļu saņēmējiem. Tiesa gan, biju iepriekš minējis, ka šis viedoklis ir no veču sarunas jeb tautas apziņas līmenī, kas, manuprāt, apzīmē tikai tādu vieglu ieskrējienu pirms nopietna tēmas izvērsuma turpinājumā, bet…
Komentārs par komentāru
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.