
Pirmais slavēšanas festivāls notika Trikātā, nākamie — Limbažos un Smiltenē. Šogad tam durvis vēra Sv. Sīmaņa Dievnams ar aicinājumu: «Ja tev ir ko teikt mūsu Kungam, nāc, dziedi līdzi!»
Pasākums Valmierā bija kupli apmeklēts. Ieradās valmierieši no Jēzus skoliņas, trikātieši, lieli un mazi no Limbažu Betijas svētdienas skoliņas atraktīvās skolotājas Lāsmas vadībā, bet Smilteni pārstāvēja drosmīgs un skanošs zēnu duets.
«Slavēts ir Tā Kunga vārds pāri visiem vārdiem,
Slavēts Dievs, mans Pestītājs, Savā augstībā.»
PĀRLIECINOŠI. Tā sevi slavēšanā izteica Trikātas svētdienas skoliņas jaunieši savas skolotājas Inas Ķīvītes (pie klavierēm) vadībā.