
Par šo un daudz ko citu runājām otrdienas pēcpusdienā Mazsalacas bibliotēkā, kur bija sapulcējušies Mazsalacas stāstnieki, lai dalītos savos brīnumu stāstos un runātu par acīmredzamo – neticamo. Paldies visiem, kas bija atnākuši, un prieks, ka brīnumainā kārtā vēl joprojām spējam atrast sevī motivāciju, lai reizi mēnesī nāktu kopā un stāstītu ausīm dzirdamus, neticamus stāstus…
ACĪMREDZAMAIS UN NETICAMAIS. Mazsalacieši ar brīnumu stāstiem bibliotēkā. Zanes Bergas foto