Tā nu tas viss diemžēl, gribi vai negribi, ienāk jaunajā pavasarī un arī tā darba kārtībā. Biedrības Zemnieku saeima mājaslapā kāds pavasarīgā sveicienā lauksaimniekiem nesen bija ielicis foto par to, ka Austrijā netālu no Vīnes jau sākusies pavasara sēja. Tikmēr mūsu reģiona lielākajā, modernākajā Vidzemes un Latgales graudkopju kooperatīvā «VAKS» šonedēļ Valmierā un Varakļānos notiek semināri par šo pavasari un tam pakārtotajiem lauku darbiem.
Vienā no lauksaimnieku portāliem pamanīju aptauju, kurā uzdots jautājums: «Vai aizvadītās sezonas laika apstākļi pavasarī liks pārsēt ziemājus?» Balsojumā šoreiz nav vērojama liela aktivitāte, bet no tiem, kas atsaukušies, vairāk nekā 70 procenti apgalvo, ka viņiem ziemājus pārsēt nākšoties daļēji, bet nepilni 30 procenti domā, ka šopavasar neko nevajadzēs pārsēt.