
Beverīnas novada domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis, sveicot Intu, novēlēja brīnišķīgu ceļojumu un aicināja vēl šogad paveikt kādu skaistu vides labiekārtošanas vai izdaiļošanas darbu.
BALVA. Beverīnas novada iedzīvotāja Inta Jākabsone laimējusi «100 darbi Latvijai» balvu — jūras ceļojumu uz Stokholmu. Viņu sveic Beverīnas novada domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis. Publicitātes foto